Zábradlie na schodište, balkón a terasu rodinného domu kombinujú elegantný a bezpečný dizajn. Exteriér je obohatený o pekné a dobre premyslené zábradlia, ktoré prispievajú k estetike domu.

Zábradlia poskytujú moderný a elegantný dizajn, zaručujú bezpečnosť a pridávajú pekný estetický prvok na terasy, balkóny a schodiská. S naším veľkým výberom zabradlí si môžete vybrať to, čo najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám. Doprajte si funkčnosť a štýl s našimi kvalitnými dizajnovými zábradlami.

Dizajnové zábradlia

V našej ponuke nájdete všetky typy zábradlí. Vyrábame moderné zábradlia na balkóny, terasy alebo schodištia.

Zábradlia môžeme jednoducho rozdeliť do dvoch hlavných kategórií. Jedná sa o balkónové zábradlia a schodišťové zábradlia. Výšku zábradlia upravuje vyhláška  Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky 532/2002 Z.z. a v tomto článku sa jej nebudeme bližšie venovať. Viac o tejto vyhláške si prečítajte napríklad TU. Každý stavebník ale vie, že bez zábradlia nebude mať skolaudovanú stavbu. Pri výbere vhodného zábradlia je najdôležitejšia bezpečnosť a pevnosť a až nakoniec dizajn. Pri výbere modelu neexistujú obmedzenia okrem jedného a to je že nevhodné voliť typ ktorý má väčšie otvory. Vždy v prvom rade BEZPEČNOSŤ. Druhou požiadavkou je komfort pri používaní, pretože povedzme si, načo pekné zábradlie ak sa zle používa pretože je madlo napríklad privysoko? V našej galérii si vyberie každý a zároveň ručíme za to že budú splnené obe hlavné požiadavky vrátane tretej  a to kvality prevedenia.

V žiadosti o cenovú ponuku uvádzajte osobitne šírky na schodišti a šírky na rovine. Naše realizácie si pozrite na stránke GALÉRIA. Model pre vaše zábradlie si vyberiete TU.