Moderné plotové brány

Vyrábame posuvné (po koľajničke), samonosné a krídlové brány. V našom portfóliu sa momentálne nachádza viac ako 80 modelov pre výrobu plotov a brán.

Pri výbere vhodného typu brány nás obmedzuje v prvom rade veľkosť miesta pred a za bránou, taktiež prípadný sklon nášho pozemku a rôzne bočné prekážky či priestorové obmedzenia. V dnešnej dobe je pre náš komfort najideálnejšie si dať vyrobiť posuvnú, samonosnú bránu. Hladko sa posúva nad zemou takže odpadajú problémy so zimnou údržbou príjazdovej cesty (posuvné brány na koľajničke často vykoľajujú na drobných kamienkoch) a taktiež pri otváraní nezasahujú do miest na parkovanie. Jedinou nevýhodou je vyššia obstarávacia cena. Lacnejšou ale dobrou variantou je krídlová brána. Tu by sme ale mali mať dostatok miesta pre otváranie či už von z pozemku alebo dnu do dvora. Staršie typy posuvných brán na koľajničke sú podľa skúseností našich zákazníkov najmenej obľúbené.

Katalóg všetkých modelov si môžete stiahnuť kliknutím TU. V žiadosti o cenovú ponuku, vždy uvádzajte číslo modelu z tohto katalógu plotových výplní, čistú šírku otvoru pre bránu a výšku plota alebo stĺpika.

Naše realizácie si pozrite na stránke GALÉRIA.