Moderné dizajnové ploty

Naše ploty s inovatívnym moderným dizajnom sa hodia ku každému typu stavby. V našom portfóliu sa momentálne nachádza viac ako 80 modelov dizajnových plotov.

Na čo prvé by sme mali myslieť pri výbere oplotenia?

Tak na túto otázku je naozaj ťažké jednoznačne odpovedať. Musíme si v prvom rade určiť priority medzi bezpečnosťou (výška plotu), dizajnom, súkromím a poveternostnými podmienkami. Prečo poveternostnými podmienkami? Jednoducho platí že ak bývame v kraji kde často a silno fúka, mali by sme vyberať medzi modelmi plotov s veľkou perforáciou aby sa nám vietor neopieral do brány tak, ako do nejakej lodnej plachty. Pri silnom vetre dochádza k namáhaniu krídlových brán a ich automatických pohonov. Ak kladieme dôraz na súkromie ale nechceme byť úplne zadebnení, tak si zvolíme model plota ktorý má tie otvory menšie alebo menej často umiestnené vo výške očí. V prípade, že bývame v novostavbe veľmi moderného vzhľadu, volíme model oplotenia s geometrickými vzormi a naopak ak je náš dom dizajnovo zaradený inam, tak tam si dovolíme vyberať z akéhokoľvek typu ktorý vzhľadovo pasuje k stavbe.

Katalóg všetkých modelov si môžete stiahnuť kliknutím TU. V žiadosti o cenovú ponuku, vždy uvádzajte číslo modelu z tohto katalógu plotových výplní.

Naše realizácie si pozrite na stránke GALÉRIA.