Kontaktný formulár

NAPÍŠTE NÁM

  Výroba: Mierová 91,
  066 01, Humenné

  Tel.: 0950 500 006
  Dostupné: 8:00-15:00

  Email: dopyt@konstrukta-steel.sk

  Len v pracovných dňoch. Na SMS nereagujeme. Ďakujeme vopred za pochopenie.

  STRUČNÉ ODPOVEDE NA

  NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

  Bude aj môj výrobok vyzerať tak ako na obrázku?

  Všetky obrázky v katalógu sú samozrejme len náhľadové, ale pomery výrezov a ich veľkostí sú rovnaké ako na obrázkoch. Všetko sa musí samozrejme prispôsobiť vaším rozmerom. Panely sú pre predstavu v rozmeroch 1,0 meter na šírku a 2,0 metra na výšku.

  Po prijatí objednávky vieme na požiadanie zaslať ozajstný náhľad na jednotlivé časti výrobkov (plot, brána, zábradlie). Kompletný plot aj s prípadnými vašimi murovanými časťami nekreslíme.

  V katalógu som našiel model, ale v realizáciach nie.

  Nie všetky modely boli doposiaľ zrealizované ale netreba sa báť. Naše výrobky vyrábame na laseri a tak máte istotu že všetko nakreslené a ponúkané bude vyrobené podľa náhľadu.

  Koniec koncov všetky realizácie vychádzali vždy len z výkresu a následnej ponuky v katalógu. Ponuku neustále meníme a dopĺňame o nové modely, takže tento postup sa nebude ani v budúcnosti meniť.

  Z akého materiálu vyrábame svoje výrobky?

  Naše produkty vyrábame z ocele. Plechové výplne sú hrubé 2 milimetre. Z iných materiálov nevyrábame.

  Povrchová úprava je prevedená kvalitne a to štvornásobnou chemickou pred úpravou a dvojnásobným lakovaním v práškovej lakovni. Výrobky sú vypaľované v peci. a kompletnú povrchovú úpravu prevádza externá profesionálna lakovňa.

  Ako dlho trvá dodanie objednávky?

  Výroba a dodanie je závislé od druhu (veľkosti) objednávky a momentálneho pracovného  vyťaženia. Všeobecne platí že dodacia lehota je priemerne stanovená na 8 týždňov. Tento termín je len orientačný a presnejšie informácie dostane zákazník pri procese objednávky.

  Môžem si priobjednať aj pohon brány?

  K našim výrobkom si môžete objednať aj pohony brán zn. NICE. Ak máte už nainštalovaný pohon garážovej brány od iného výrobcu, vieme na Váš súčasný diaľkový ovládač naprogramovať náš pohon. Existujú aj vínimky kedy to nie je možné. Viac informácií dostanete keď budeme poznať značku a typ motora brány.

  Kde všade dodávate a montujete svoje výrobky?

  Naše produkty dodávame v rámci celého východného Slovenska. Ak si chcete objednané výrobky namontovať sami, tak aj to je možné.

  Chcem si vyrobiť alebo zrenovovať plot sám.

  Pre šikovných ľudí a samozrejme aj firmy dodávame aj samostatné výplne našich modelov na mieru. Stačí navštíviť náš eshop  zadať rozmery. www.konstrukta-steel.sk