moderne ploty

PLOTY BOTANICAL –  PRÍRODA A KRIVKY

PLOTY BOTANICAL – elegantné a netradičné.

Ploty botanical, galéria plotov a brán majúcich elegantný štýl, kde je hlavným stavebným prvkom krivka, ornament alebo prírodný vzor. Vyrábame kovové a kombinované ploty, zábradlia, zásuvné a krídlové brány, zábradlia, balkóny, teleskopické a skladacie brány.

Všetky výrobky sú vyrobené na mieru. Môžete si vybrať z pestrej ponuky vzorov, ktoré neustále dopĺňame a inovujeme.

Máte k dispozícii širokú škálu odtieňov v prevedení lesk, pololesk a matný povrch. Je len na Vás akú farbu a jej odtieň si vyberiete. Samozrejme existujú aj odporúčané farebné odtiene, ale o tom Vám povieme neskôr. V zásade si treba vyberať kontrastnú farbu a nedržať sa len farebných odtieňov na Vašom rodinnom dome aké máte napríklad na rámoch okien alebo dažďových zvodov. Viac o RAL farbách nájdete TU

Naše výplne sú vyrobené z oceľových alebo hliníkových plechov hrúbky 2 a 3 milimetre, čiže sú dostatočne hrubé a pevné. Pokiaľ sa Vám ale zdá že je to nedostačujúca hrúbka, nevadí. Vyrábame z plechov až do hrúbky 20 milimetrov.

Podľa želania zákazníka vyrábame vzory ktoré nemáme v ponuke. Stačí nám dodať obrázok v dostatočnej kvalite a my Vám vyrobíme jedinečný vzor len pre Vás.

Ponúkame Vám grafické a konštrukčné služby ako návrhy plotov, brán, zábradlí, cenové kalkulácie pre vlastnú výrobu.   

Taktiež rôzne reklamné, vývesné štíty alebo napríklad označenia prevádzok s Vaším logom, interiérové a exteriérové panely a veľa ďalšieho.